DISCOVER TABLETOVÁ KONZOLE

Užijte si větší interakci, připojení k internetu a zábavních možností s  New Elevation Series Discover ™ Tablet Console, pro cross-trenažéry, běhací pásy a kola. S LFconnect ™, můžete spravovat kardio vybavení a aktualizovat software,a cvičenci mohou využít přednastavené oblíbené programy a personalizovat svůj trénink. Také je možné si vybudovat vlastní cvičení přes aplikaci LFopen ™, která pracuje přímo s vybavením.

Snadné uživatelské rozhraní

 

Jen do toho, rozbalte to. DISCOVER Swipe ™ technologie a high-definition displej zobrazuje obsah a ovládací prvky s živými obrázky a grafikou. Pohybem prstu po ostré a jasné obrazovce můžete zvolit zábavu a cvičení, které chcete.

Osobní identifikační technologie

 

Najděte své oblíbené programy s lehkostí, když jste přihlášení k nastavení LFconnect na konzoli Discover. Vaše preferované cvičení, webové stránky a nastavení zobrazení se okamžitě nahraje, takže můžete okamžitě cvičit. Vše, co potřebujete, je připojení k innternetu, smartphone, PIN, USB disk nebo RFID * pro přístup k personalizovanému obsahu.

Zábava na přání

 

Sledujte svoje videa. Nalaďte si oblíbený sitcom, sledujte nejžhavější hudební videa nebo hrajte solitaire. Existují tisíce možností zábavy, kterých můžete využít.

Surfujte na webu

 

Díky možnosti připojení Discover konzole na internet, můžete navštívit webové stránky nebo si zahrát online hry. Snadno si můžete vybrat své oblíbené webové stránky prostřednictvím svého LFconnect účtu.

 

Col de la Colombiere, France Bike Path

Trinity Mountains Run

                  Interaktivní tratě

 

 

Lifescape obsahuje exkluzivní a interaktivní tratě s vysokým rozlišením. Uživatel má možnost se projet na kole ve francouzském  Col de la Colombiere, nebo se proběhnout v California’s Trinity Mountains, Ovládací prvky stroje zvyšují zátěž nebo stoupání a replikují autentický venkovní zážitek.

Připojte svoje chytré zařízení

 

 

Discover spojuje a synchronizuje Android smartphony a zařízení Apple, včetně iPadu. Pomocí Bluetooth využijte připojení sluchátek. Přístup k osobní knihovně hudby, videa, aplikací a knih. Udržování a sledování tréninku přímo z počítače na zařízení s kompatibilní aplikaci podle vašeho výběru Life Fitness.

Také můžete být bez obav díky nabíjecí funkci

 

Zapojení do Vaší sítě

 

Nenechte si ujít další tweet nebo aktualizaci stavu. Přátelé, rodina a kamarádi cvičení mohou vidět Váš fitness pokrok na sociálních sítích. Spojte se s přáteli, osobními trenéry nebo skupinami ve své komunitě na LFconnect jak Vás napadne. Povolte osobnímu trenérovi sledovat vaše tréninky nebo nastavit vlastní cvičení pro vás přes LFconnect.