Integrity Series Summit Trainer

Life Fitness Integrity Series Summit trenažér nabízí zcela nový způsob tréninku. Dovolujeme si Vám představit revoluční stroj – nejlepší z crosstrenažérů, jenž poskytuje cvičení se zapojením celého těla – intuitivně ovladatelný a vhodný pro všechny uživatele, různě fyzicky zdatné. Nastavitelná délka kroku, pět tréninkových pozic pro zaměření se na různé svalové skupiny. Vytvořte si Váš osobní trénink, který lze snadno rozvinout dle nově požadovaných fitness cílů.

 

S nejnovějším estetickým a zábavným vylepšením, všechny naše kardio produkty řady Integrity Series Vám nyní nabízí ještě podmanivější fitness zážitek. Kompatibilní s iPod®, nově obsahuje integrované iPod/TV ovládaní, jež přispívá k udržení motivace uživatelů a poskytuje zábavu po celou dobu tréninku.

shrnutí

vlastnosti

specifikace

workout

výsledky cvičení

iPod kompatibilita

Vyroben za účelem integrace iPod, jež umožňuje uživatelům ovládání jejich iPod zařízení, vytvoření a spravování seznamu skladeb a umožňuje shlédnout videa na volitelně připojitelné TV.

 

Snadné používání

Intuitivně ovladatelná konzole s LED diodami, jež nabízí jednoduché spouštění a umožňuje snadné prohlížení dat.

Integrované iPod/TV ovladače

Numerická klávesnice umístěna přímo na konzoli umožňuje bezproblémové přepínání programů, ovládání hlasitosti, přepínání hudebních stop obsažených v iPod zařízení, umožňuje nastavení titulků, ztlumení, pozastavení, přepnutí na předchozí program.

Motivující rozmanitost cvičení

25 cvičebních programů, obsahující 5 Zone Training+™ Workouts, kde lze jednoduše nastavit úroveň stoupání a udržet uživatele v jeho cílové zóně tepové frekvence. Trénink zaměřený na nejvyšší cíl, také intervalové tréninky zajistí, že uživatelé zůstanou motivováni.

LFconnect Data

Volitelný Connect Module připojující Activate Series a Integrity Series kardio zařízení k LFconncet.com, jenž poskytuje důležité informace o využití zařízení. Také umožňuje průběžné sledování cvičení.

 

Extremní kardio trénink

Volitelný Connect Module připojující Activate Series a Integrity Series kardio zařízení k LFconncet.com, jenž poskytuje důležité informace o využití zařízení. Také umožňuje průběžné sledování cvičení.

Cvičení se zapojením celého těla

Přesně synchronizované pohyby horní a dolní části těla, jež jsou promítnuty do efektivního cvičení zapojujícího celé tělo. Vyberte si, zda chcete využít pedálů pro cvičení zaměřené výhradně na nižší postavu.

 

Sledování tepové frekvence

Lifepulse™ digitální sledování tepové frekvence pomocí ručních snímačů (vhodně umístěných na zahnutých madlech), které poskytují přesné sledování tepové frekvence, a Polar® telemetrie umožňující přesné sledování tepové frekvence v případě volně se pohybujících rukou. Telemetrie vyžaduje hrudní popruh. Díky Self-Powered Convenience* Cordless můžete Summit trenažér umístit kamkoliv.

 

Samostatný zdroj energie (viz pozn.)

Umístěte si svůj Summit Trainer kam jenom chcete.

 

Plug-In nastavení

Umožňuje nastavení nižšího odporu, což je vhodné zejména pro začínající či méně zdatné jedince.

 

Volitelná 17" připojitelná TV

Nabízí uživatelům skvělou kombinaci cvičení a zábavy. Navíc, s iPod a iPhone můžete sledovat videa obsažená v těchto zařízení na připojitelné TV (vyžaduje Composite AV kabel – prodává se samostatně).

Pozn. Modely s připojitelnou TV vyžadují externí zdroj energie.

 

Quick Start

Manual

Random

Hill

Cardio

Fat Burn

Heart Rate Hill

Heart Rate Interval

Extreme Heart Rate

Around the World

Cascades

 

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

Foothills

Kilimanjaro

Fit Test

Custom Workouts (6)

Speed Training

Interval Training

Cross-Train Aerobics Workout Mode

Calorie Goal

Distance Climbed Goal

Time in Zone Goal

Customized Cool Down

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

o

Speed

Resistance Level

Heart Rate

Elapsed Time

Distance

Total Calories Burned

Calories Per Hour

Watts

METS

Language Choices (7)

Workout Profile