AZ Fitness Brno

E

Nejmodernější brněnské sportovně-relaxační centrum v budově AZ Tower je plně vybaveno stroji Life Fitness a Hammer Strength vᅠnaší nejvyšší třídě. 10 kol LifeCycle GX je kᅠdispozici vᅠmultifunkčním sále.

 

AZ Brno je navíc i prvním klubem vᅠČR, kde jsme instalovali Life Fitness JourneyTM  koncept, zaměřený na přátelštější atmosféru posilovny a vyšší retenci členů klubu.

World Gym Fresh, Praha

E

První klub světoznámé sítě vᅠČR je kompletně vybaven

zařízením Life Fitness.

Najdete ho v Praze 10 na Slunečním Vršku

 

GH Pupp

E

Vᅠnejznámějším hotelu vᅠČR Grand Hotel Pupp přirozeně nemůže chybět ani Life Fitness. Samozřejmě sᅠvybavením své nejvyšší cardio řady Elevation Series.

 

HC Oceláři Třinec

E

Extraligový hokejový tým, který má stejně jako 98% hokejových klubů NHL ve své posilovně vynikající vybavení značky Life Fitness a Hammer Strength.

Kvalitní vybavení zajišťuje kvalitní tréninkovou přípravu

MB Fitness

E

Moravské Budějovice

V nově rekonstruovaném fitness centru najdete  plně zařízenou posilovnu, kardiozónu a cvičební sál, které jsou plně vybaveny kompletem posilovacích strojů značky LIFE FITNESS a Hammer Strength

 

Hammer Strength Fitness

E

Jedno z nejlepších silových Fitness v Praze kompletně vybaveno posilovacími stroji značky Hammer Strength

ByTy Malešice

E

Nově otevřené Fitness v lokalitě Praha Malešice

Factory Pro

E

Nově zrekonstruovaná, plně klimatizovaná posilovna, atraktivní vedené lekce s nejlepšími instruktory a relaxační zóna pro Váš odpočinek včetně bazénu.