Jsme Life Fitness Czech

 

Life Fitness je světovým lídrem v oblasti fitness průmyslu. Naše profesionální a domácí fitness výrobky mají pověst trvanlivosti a spolehlivosti a jsou na špici technologií a designu. Jsme hrdi na našich téměř pět desítek let zkušeností.

 

Před více než 40 lety Life Fitness vytvořil Lifecycle, tedy první fitness výrobek s elektronickým vybavením. Bylo to poprvé v dlouhé řadě výrobků podněcovaných myšlením a inovací Life Fitness.

 

Dlouhodobý promyšlený vývoj a partnerství z nás udělalo obchodního lídra na poli fitness průmyslu. Produkujeme více než 400 různých výrobků, které dodáváme do tisíců komerčních i domácích fitness center po celém světě.

 

Life Fitness je součástí celosvětově známé značky Brunswick, která má ještěvᅠportfoliuu značky jako Mercury, Sea Ray, Bayliner, Brunswick Zone apod.

 

Life Fitness má celosvětově zastoupení ve 120 zemích.

 

Ve fitness průmyslu jsou kromě produktů pod značkou Life Fitness nabízeny i výrobky značky Hammer Strenght, kterých využívá pro své tréninkové potřeby většinazᅠprofesionálníchh týmů NHL, MLB, NBA a NFL.

Proč si vybrat nás?

Neděláme inovace pro inovace. Investujeme do dlouhodobého vývoje jednotlivých produktů a jejich funkcí tak, aby si naši zákazníci mohli vybrat taková zařízení, která pro ně budou jako ušitá na míru. Investujeme do odborníků a řady testů, které nám zaručí, že našeᅠvýrobky fungují skvěle, bezpečně, jsou spolehlivé, dlouhověké a mají nepřekonatelný design.


Jako nejúspěšnější a nejdůvěryhodnější výrobce fitness zařízení na světě Vás na cestě k úspěchu podpoříme více než kterákoli další společnost. Naše globální prodejní a distribuční týmy s Vámi navážou opravdové partnerství, které Vám pomůže dosáhnout Vašich obchodních cílů.

Historie Inovací

 

Před vice než 40 lety jsme vyrobili Lifecycle, první fitness elektronický produkt společnosti Life Fitness.

Jednalo se o převratnou novinku. začátek přemýšlení a inovací, který vedl společnost Life Fitness k výrobě nových a nových produktů.

 

Cílem Life Fitness je kombinování rozsáhlé biomechanické výzkumu, důkladného testování a důrazu na design, stejně tak používání nejmodernější technologie k vytvoření světově nejlepších strojů ke cvičení.