NECHTE SE INSPIROVAT NEKONEČNOU SILOU SYNRGY360

 

Společnost Life Fitness se stala průkopníkem v oblasti fitness, když představila koncept Synrgy360, jež poskytuje inspirativní fitness zážitky pro stále rozmanitější klientelu. Od uživatelsky zaměřeného, mnoho účelového zařízení, vybudovaného s úložnými prostory, příslušenstvím a podlahou, po naši dynamickou tréninkovou vynalézavost - se Synrgy360 jde o víc, než jen o cvičení. Náš revoluční koncept nabízí nespočet možností, jak vylepšit a zefektivnit trénink. Jedná se o vše poskytující tréninkové centrum umožňující všem uživatelům různě fyzicky zdatným dosáhnout předem vytyčených cílů a centrum, jež následuje nejnovější trendy v oblasti fitness. Ať již hledáte zařízení, které by Vám usnadnilo malá skupinová cvičení spojením cvičenců s všeobsahující platformou pro nezávislý trénink, či zařízení, které by inovovalo osnovy tělesné výchovy na Vaší škole, naše dynamické tréninkové středisko je pro Vás jistě vhodné, neboť vytváří prostor pro zlepšení kondice všech uživatelů.

 

 

SYNRGY360 KONFIGURACE

Zařízení je k dispozici v různých podobách s unikátními fitness programy. Vyberte si takovou konfiguraci tréninkového prostoru, jež Vám nejlépe umožní prozkoumat nekonečné možnosti, které nabízí právě Synrgy360.

Naše první tréninková stanice nabízí osm unikátních cvičebních prostorů, které jsou spojeny deseti příčkovou prolézačkou, a poskytuje prostor pro TRX závěsný trénink.

 

Tréninková místa: 8

Doporučený požadovaný prostor: 8.2 m x 8.2 m

 

 

S naším Synrgy360XM můžete prohlásit, že Vaše zařízení skutečně poskytuje vše důležité pro efektivní trénink. Obsahuje šest cvičebních prostorů, které jsou spojeny sedmi příčkovou prolézačkou.

 

 

Tréninková místa: 6

Doporučený požadovaný prostor: 8.2 m x 6.7 m

 

 

Pěti různými cvičebními prostory zajišťuje uživatelům úspěch při dosahování fitness cílů.

 

 

 

Tréninková místa: 5

Doporučený požadovaný prostor: 7.0 m x 7.0 m

 

 

Toto prostorově úsporné tréninkové středisko nabízí čtyři různá cvičební místa

 

 

Tréninková místa: 4

Doporučený požadovaný prostor: 6.7 m x 6.7 m

 

 

Systém vhodný k umístění proti zdi, dva unikátní tréninkové prostory poskytují uživatelům cvičení se zapojením celého těla.

 

Tréninková místa: 2

Doporučený požadovaný prostor: 6.7 m x 3.4 m

 

 

UKÁZKOVÁ VIDEA

 

Navštivte Life Fitness Academy YouTube channel pro vytvoření vlastního Synrgy cvičebního seznamu.