ZÁRUKA VYSOKÉHO STANDARDU

Hammer Strength

Hammer Strength již 30 let buduje nejen profesionální elitní atlety ale i ty, kteří jsou odhodláni se jimi jednou stát.


MODELOVÉ ŘADY


ZAMĚŘENÍ NA VÝKON


ODKAZ HAMMER STRENGTH

REDEFINOVÁNÍ STANDARDU

Když Gary Jones v roce 1989 založil Hammer Strength změnil zcela podobu silového tréninku. Vlastní vynalézavostí a za přispění Cincinnati Bengals a elitních sportovců vyvinul posilovací stroje, které zjednodušily biomechaniku zvedání závaží a zároveň se dokázaly přizpůsobit přirozenému lidskému pohybu. Jones položil základ tomu, čím je Hammer Strength dnes – průkopníkem inteligentního silového výkonnostního tréninku. 


VÝKON

ZVÝŠILI JSME LAŤKU S NEJLEPŠÍM VYBAVENÍM V OBORU

Robustní silové tréninkové vybavení Hammer Strength je nejodolnějším vybavením na světě a je navrženo tak, aby vydrželo i ty nejintenzivnější tréninky. Hammer Strength nabízí nástroje, které jsou potřebné k budování pravých šampionů. Naše portfolio také zahrnuje vysoce odolné klece a stojany, posilovací lavice a věže a širokou škálu příslušenství pro nekonečné tréninkové možnosti.


VYTRVALOST

BUDUJEME ELITNÍ SPORTOVCE

Ctíme hodnotu učení a růstu pěti desetiletí. Víme také, že převratné inovace jsou nejen nezbytné k výjimečnosti, ale pro to aby inspirovaly změnu. Naším cílem není následovat fitness průmysl. Jsme tu pro to, abychom ho vedli.


ODOLNOST

ZÁRUKA VYŠŠÍHO STANDARDU

Značka Hammer Strength založená na vyšším standardu je první volbou elitních sportovců z toho důvodu, že snese to samé, co oni a navíc přináší zaručené výsledky. Jsme odhodláni přeměnit ocel na silové vybavení světové třídy se světoznámou nekompromisní odolností. Proto je vybavení Hammer Strength testováno nad rámec oficiálního průmyslového standardu, abychom měli jistotu, že vydrží roky těch nejintenzivnějších a nejnáročnějších tréninkových programů. 


TVOŘÍME ŠAMPIONY

OFICIÁLNÍ TRÉNINKOVÉ CENTRUM HAMMER STRENGTH

Přidejte se k elitní skupině zařízení, která se rozhodla nabídnout to nejlepší, a vybavte své prostory posilovacím vybavením Hammer Strength.


HODNOCENÍ NAŠICH KLIENTŮ


VYBAVENÍ HAMMER STRENGTH HD ATHLETIC

JAK HO VYRÁBÍME